Miley Cyrus Eestikeelne foorum!
Miley Cyrus Eestikeelne foorum!
Miley Cyrus Eestikeelne foorum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Eestikeelne foorum!

Liituge kõik!
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Mitu postitust Sul tehtud on?
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Hannah Esm Aug 22 2011, 16:14

» Hindame avatare
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Hannah Esm Aug 22 2011, 16:13

» Reklaami oma foorumit!
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Hannah Esm Aug 22 2011, 16:05

» Miley Cyrus - Party in the USA
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Pilllokas Nelj Märts 10 2011, 00:44

» MarkzZz
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Pilllokas Nelj Märts 10 2011, 00:43

» Reeglid
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Pilllokas Nelj Märts 10 2011, 00:42

» Foorumi kujundus
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Pilllokas Nelj Märts 10 2011, 00:40

» Melluuu!!
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Krissu Teis Veeb 08 2011, 00:42

» kkelly;*
Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeby Krissu Teis Veeb 08 2011, 00:41

Top posters
MissK
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
Monza
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
Ash
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
Pilllokas
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
Krissu
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
Markz
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
h2obest
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
xoxo Miley
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
MC-
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
0-g
Kuradi Värdjas! 1# Vote_lcapKuradi Värdjas! 1# Voting_barKuradi Värdjas! 1# Vote_rcap 
Poll
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(29) oli siin foorumil Reede Dets 13 2013, 16:18
Jonas Brothers, Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus EST forum !
free forum

 

 Kuradi Värdjas! 1#

Go down 
4 posters
AutorTeade
Markz
Admin
Admin
Markz


Postituste arv : 652
Join date : 11/11/2009
Age : 25
Asukoht : Ida-Virumaa

Kuradi Värdjas! 1# Empty
PostitaminePealkiri: Kuradi Värdjas! 1#   Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimePüh Okt 24 2010, 18:13

"Jouks"-Eestikeelne tekst
"Jouks"-Ingliskeelne tekst
Jouks-Mõtted
Jouks-Kiri
Jouks-jutustav tekst

Kuradi värdjas,raisk!"Karjusin ma oma kasuisale.Ta tõusis püsti,sammus minu juurde ja sõnas:"Sina,tatt ei hakka siin minu peale mölisema onju."Ütles ta ülbelt."Hakkan kui tahan!"Karjusin veel kõvemini.Ja siis see juhtus.Ta läks ja võttis rihma ja hakkas mind selle pandla otsaga nüpeldama.Kui tal küllalt sai läks ta uksi prõmmides minema.Helistasin Oma sõbranna Kadile.Valisin käed värisedes numbri."Hallo,Kadi kas ma sinu juurde ööseks võin tulla"Küsisin ma hüsteeritsedes."Jaa ikka,aga mis juhtus?""Pärast selgitan."Hüüdsin ma ja jooksin endale asju kokku panema.Panin endale vajalikud asjad nagu Hambahari,Hambapasta,raamat,läpakas,mõned riided,terve hunnik raha jne.Raha võtsin ma oma kasuisalt kes töötab advokaadina.Ta saab sealt suure summa palka.Võtsin umbes 10 000 ja natuke jätsin talle,et ta saaks sellega oma tagumikku pühkida.Mu kasuisa on üks värd küll ma ütlen.Vahest joob ta end nii purju et viina lehk käib üle pea.Ema on mul surnud.Kuigi ma olen 15 peab mind keegi veel valvama.Nonii,meik,juustesirgendaja,kamm ja juuksehooldusvahendid,Näohooldusvahendid.Huuh kott päris pungil juba.Minu ainuke sõbranna on Kadi.Mul oli poiss ka aga ta jättis mu maha.Aga enda vabal ajal tegelen ma Tantsimisega.Ma käin tihti koolidiskodel.Aga endast siis:Olen Sandra Berg olen 15 aastane.Mul on blondid juuksed.(See ei tähenda et ma loll olen)Elan Tallinnas.Ema suri mul ära nagu ma ütlesin ja kasuisa nimi on Mihkel Arrak.Minu parim sõbranna on Kadi Heinmets.Ma arvan et tema perekonnas on poole parem kui minu omas.

Kadi Heinmets:Tere!Olen Kadi.Olen 15 aastane Tallina tüdruk.Mul on pruunikad juuksed.Elan Tallinnas Ema nimi on mul Kaja Heinmets.Isa on mul Rasmus Heinmets.Elame enda majas.Mu ema ja isa on tihti ära.Siis ööbivad minu juures mõned sõbrannad.Minu BFF on Sandra.Tema perekonnas toimub maitea mis.

Mihkel Arrak:Olen Mihkel olen 36 aastane.Töötan advokaadina kohtus.Mu kasutütar ajab mind väga närvi.Vahest kasutan ka vägivalda tema peal aga kohut ma ei karda kuna olen suurepärane advokaat.Naine suri mul ära.Ema on juba mitmendat kuud koomas.Võibolla olengi sellepärast nii närviline.

Kaja ja Rasmus Heinmets:Meie tütar on korralik ja rahulik.Õpib 4-5-tedele.Me ise oleme tihti ära kuid alati jätame naabritädi vahest kontrollima.Ega me midagi karda ka.Me teame et seal käivad tema sõbrannad.Aga ongi parem.Lapsel on siis tegevust kah.Peame ise koguaeg reisil olema.See on meie töö.

Kuidas meeldis?
Kes tahab juttu?
Juttu saab ainult kaks inimest.
Ankeet:
Nimi:
Hüüdnimi:
Vanus:
Kes tahad olla(Sõbranna,klassiõde jne.):

Pildid:(Klikk) SANDRA BERG
KADI HEINMETS
MIHKEL ARRAK
KAJA JA RASMUS HEINMETS
Tagasi üles Go down
https://eestimiley.forum.co.ee/
xoxo Miley
Miley kirjasõber
Miley kirjasõber



Postituste arv : 579
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Asukoht : Loo

Kuradi Värdjas! 1# Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuradi Värdjas! 1#   Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimePüh Okt 24 2010, 20:55

Kuidas meeldis? äge
Ankeet:
Nimi: Alexandra
Hüüdnimi: Allu
Vanus: 14
Kes tahad olla(Sõbranna,klassiõde jne.): hea sõbrannna

Tagasi üles Go down
https://eestimiley.forum.co.ee
Krissu
Miley stilist
Miley stilist
Krissu


Postituste arv : 731
Join date : 17/09/2009
Age : 30
Asukoht : Valgamaa, Tõrva

Kuradi Värdjas! 1# Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuradi Värdjas! 1#   Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimeKolm Nov 03 2010, 22:11

Hea jutt!

Nimi: Kristine
Hüüdnimi: Kissu või Krissu
Vanus: 16
Kes tahad olla(Sõbranna,klassiõde jne.): Sõbranna

Tagasi üles Go down
http://dtsmjbest.forumn.org/forum.htm
0-g
Parima kevadise one-shot-i võitja!
Parima kevadise one-shot-i võitja!
0-g


Postituste arv : 500
Join date : 29/03/2010
Asukoht : Tartu

Kuradi Värdjas! 1# Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuradi Värdjas! 1#   Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitimePüh Nov 14 2010, 18:08

Nimi: Alis
Hüüdnimi: Allu, Aljoša, Dynamit, Al', L.A
Vanus: 16-17
Kes tahad olla(Sõbranna,klassiõde jne.): klassiõde Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuradi Värdjas! 1# Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuradi Värdjas! 1#   Kuradi Värdjas! 1# Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuradi Värdjas! 1#
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Miley Cyrus Eestikeelne foorum! :: Meelelahutus :: Omalooming-
Hüppa: